У Львові відбудеться нарада з директорами дитячо-юнацьких спортивних шкіл області

У четвер, 10 листопада, у Львові, в актовій залі Франківської районної адміністрації, відбудеться обласна нарада з керівниками дитячо-юнацьких спортивних шкіл області та інструкторами сільського спорту за участю голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки. Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту ЛОДА Оксана Вацеба.

Під час наради розглядатимуть такі питання як підсумки виступів спортсменів Львівської області в Іграх ХХХI Олімпіади 2016 року в м. Ріо-де-Жанейро, підготовку обласного плану заходів на 2017 рік щодо реалізації у Львівській області Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року “Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація”, проведення диспансерного обстеження учнів ДЮСШ та організацію медичного супроводу вихованців спортивної школи й додержання санітарно-гігієнічних норм у місцях проведення навчально-тренувальних занять та змагань. Також розглядатимуть такі теми як нові зміни в організації підготовки кадрів та підвищення кваліфікації фахівців сфери фізичної культури та спорту у системі спеціалізованих вищих навчальних закладів України, роль обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Колос” в організації спортивно-масової роботи з мешканцями сільської місцевості.

Нарада розпочнеться о 11:00 год за адресою: м. Львів, вул. генерала Чупринки, 85.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*