У Львові відбудеться «круглий стіл» щодо впровадження психології в освіту

imagesЗ нагоди Всеукраїнського Дня психолога 24 квітня у Львові відбудеться науково-практичний «круглий стіл» на тему: «Психологія в середній, професійно-технічній освіті та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації».

Захід проходитиме з 12.00 до 18.00 год. у Центральній міській бібліотеці імені Лесі Українки (вул. Мулярська, 2а).

Напрямки роботи «круглого столу»:

1. Актуальні питання психологічної служби в закладах середньої, професійно-технічної освіти та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

2. Впровадження предмету «Основи психології» у програму середньої школи (для 9-10-х класів), професійно-технічної освіти та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації (для 2-3-х курсів). Вікові, гендерні, професійні вимоги до програми «Основи психології».

3. Шляхи популяризації та просування діяльності психолога в українському суспільстві.

За результатами роботи «круглого столу» планується ухвалення резолюції з рекомендацією Міністерству освіти та науки розпочати впровадження предмету «Основи психології» в програму середньої школи, професійно-технічної освіти та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*