У Львові відбудеться концерт пам’яті загиблих воїнів АТО

Сьогодні, 7 липня, у залі імені Людкевича Львівської обласної філармонії відбудеться благодійний концерт пам’яті воїнів Львівщини, які загинули під час проведення антитерористичної операції. Під час концерту звучатимуть твори української та світової музики й поезії, а також народні пісні. 

У концерті візьмуть участь митці-волонтери з Києва та Львова: Тарас Яницький, Леонід Шаповалов, Олена Талько, Людмила Чичук, октет “Орфей”, а також діти одного із загиблих героїв – Ангеліна та Ярослав Кіндрацькі.

До уваги гостей також представлять стенди з фотографіями усіх бійців із Львівщини, які загинули на Сході України у 2014-2016 роках.

Окрім того, у рамках концерту відбудеться презентація книги “Війна не поставила нас на коліна” Львівського журналіста-волонтера Юрія Скобала. Це історичний екскурс про події на Сході: книга вміщує інтерв’ю та оповіді про бійців та волонтерів – героїв нашого часу.

На концерт запросили кожну родину зі Львівщини, котра втратила на війні сина, чоловіка, батька чи брата. Вхід на концерт вільний або за благочинними внесками.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*