У Львові успішно завершився фінальний тур чемпіонату України зі стендової стрільби

IMG_0398

Понад 80 кращих українських спортсменів – представників збірних команд 9 областей України, м. Києва та АР Крим виборювали на стрілецькому стенді Львівської школи вищої спортивної майстерності (Львів, вул. Єрошенка, 36) звання чемпіона України 2014 року зі стендової стрільби.

Змагання відбувалися під егідою Міністерства молоді та спорту за активної підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Федерації стрільби України та федерації стрільби Львівської області.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Сергій Тюрюбек (м. Львів).

Як зазначив старший тренер збірної команди України зі стрільби стендової Віталій Грибовський, львівський етап виявився напрочуд успішним – на змаганнях було встановлено 2 рекорди України: Іван Лоік (Одеса), Ігор Тєльний (Київська/Сумська обл.) та вперше 4 спортсмени виконали норматив «Майстра спорту України» (Ніка Мільчева, Юрій Ващук, Георгій Іпатов, Вадим Денчик).

Серед переможців в особистій першості за підсумками двох турів виявилися:

на круглому стенді (SKEET)

Чоловіки
1 місце – МСМК Іван Лоік, Одеська область
2 місце – МС Олександр Дебчинський, Львівська область
3 місце – КМС Георгій Іпатов, Київська область

Жінки
1 місце – МСМК Ірина Маловічко, Одеська область
2 місце – МС Вікторія Червякова, Харківська область
3 місце – МС Любов Осипенко, Львівська область

Юніори
1 місце – МС Олексій Науменко, Одеська область
2 місце – КМС Максим Півень, Донецька область
2 місце – Артем Скорецький , Одеська область

Юніорки
1 місце – КМС Ніка Мільчева, Одеська область
2 місце – КМС Дарія Токарєва, Миколаївська область
3 місце – КМС Анастасія Койра, Одеська область

на траншейному стенді (TRAP)

Чоловіки
1 місце – МСМК Ігор Тєльний, Київська/Сумська область
2 місце – КМС Вадим Денчик, Харківська область
3 місце – МСМК Руслан Ревенко, Одеська область

Жінки
1 місце – МС Вікторія Михайлюкова, Львівська область
2 місце – МС Олександра Лапшина, Донецька/Львівська область
3 місце – МС Олена Охотська, Львівська область

Юніори
1 місце – Ігор Журинський, Вінницька область
2 місце – Олег Полуліх, Львівська область
3 місце – Микола Хмельовський, Вінницька область

Юніорки
1 місце – Надія Булгакова, Львівська область
2 місце – Ольга Ігнатова, Київська область

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*