У Львові урочисто завершився унікальний фестиваль готельно-ресторанної справи “HoReCa Show Lviv”

У п’ятницю, 11 листопада, у Львові завершився найбільший в Україні фестиваль гостинності – HoReCa Show Lviv. Його відвідало майже 8 тисяч гостей та відбулось понад сотню лекцій та майстер-класів.

Урочисте закриття цього заходу відвідав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. У вітальному слові він подякував організаторам за проведення унікальної для нашої країни події саме у Львові, яка об’єднала рестораторів, кухарів, готельєрів і барменів, журналістів та дослідників, владу і громадські організації на понад десяти навчальних та демонстраційних майданчиках. Проте, особливу подяку він висловив за те, що темою першого фестивалю HoReCa Show Lviv було обрано українську кухню.

“Мене дуже тішать масштаби фестивалю, радію величезній кількості молодих людей, які прийшли вчитися, знайомитися з колегами і розвивати українську кухню. Хай мене пробачать іноземні кухарі, які тут присутні, але я впевнений, що українська кухня – найсмачніша. І вона заслуговує на увагу та повагу”, – наголосив голова ОДА.

Зазначимо, що Фестиваль також запам’ятався міжнародним конкурсом кухарів, змаганнями барменів і сомельє. Окрім цього, відбулись й школа гастрономічної журналістики, виставка ресторанної техніки, свято вуличної їжі, ярмарок фермерських продуктів та багато інших заходів.

Нагадаємо, що фестиваль HoReCa Show Lviv відбувався у Львові 9 – 11 листопада.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*