У Львові урочисто відкрили реконструйований комплекс плавальних басейнів спортивної бази Міністерства оборони України

IMG_8033_topСьогодні на території навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбулась урочиста церемонія відкриття  реконструйованого комплексу плавальних басейнів. Зазначимо, що близько двох років тому було відновлено 50-метровий відкритий плавальний басейн цього комплексу, а від сьогодні також запрацював єдиний в Україні відкритий басейн для стрибків у воду.

Участь в урочистому відкритті комплексу взяв заступник голови-керівник апарату Львівської облдержадміністрації Вадим Гураль. Зокрема, він наголосив на унікальності даної події для спортивної Львівщини.

«Не так часто в останні роки відбуваються події, пов’язані з відкриттям масштабних спортивних споруд, якою є і цей реконструйований комплекс плавальних басейнів. Сподіваюся, що ця універсальна комплексна споруда упродовж багатьох років буде слугувати, як для розвитку спорту на Львівщині так і для оздоровлення його мешканців, навчання плаванню дітей та молоді. Переконаний, що саме тут народяться нові зірки львівського плавання, водного поло, синхронного плавання і, звичайно, стрибків у воду», – сказав у вітальному слові Вадим Гураль.

Також заступник керівника області зазначив, що відкриття цього комплексу стало можливим завдяки реалізації принципів державно-приватного партнерства, активній співпраці Міністерства оборони України та Фонду «Спортивна країна».

«Наша держава потребує сучасних спортивних баз, стадіонів, ковзанок, залів, де виховуватимуться майбутні переможці на світовій спортивній арені. Відтак, реалізувати такі можливості дає розвиток державно-приватного партнерства, на важливості якого наголошує Президент України Віктор Янукович. Яскравим прикладом такого партнерства сьогодні є відновлення цього комплексу басейнів», – додав Вадим Гураль.

Зазначимо, що з нагоди відкриття відбулось урочисте перерізання символічної стрічки, показові виступи львівських плавців та представників водно поло. Також було виконано стрибок у воду з 10–метрової вишки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*