У Львові урочисто розпочався юніорський чемпіонат Європи з боксу

Понад дві сотні кращих боксерів з 27 європейських країн зібрав у Львові цьогорічний чемпіонат Європи з боксу серед юніорів. Офіційний старт цих змагань відбувся 16 травня, на велотреку СКА. В урочистому відкритті справжнього свята боксу взяла участь численна кількість уболівальників та любителів цього виду спорту.

Учасників цих масштабних змагань, спільно з представниками Федерації боксу України та Європейської боксерської конфедерації, привітав й голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Дуже важливо, що такі змагання відбуваються на Львівщині. Цим ми доводимо, що тут безпечно і комфортно, навіть незважаючи на військові протистояння нашої держави російському агресору», – зазначив у виступі керівник області.

Олег Синютка також побажав спортсменам яскравих перемог та висловив сподівання, що Галичина залишить в пам’яті гостей багато приємних вражень.

Відкриття завершилось урочистими клятвами спортсмена та судді, які зачитали представник львівської школи боксу Олександр Гриців та титулований український суддя Микола Каракулов. Опісля розпочались попередні поєдинки.

Нагадаємо, що чемпіонат Європи з боксу серед юніорів на Львівщині відбувається вперше. Юні боксери віком 15-16 років змагатимуться у 13-ти вагових категоріях. Відповідно до міжнародних правил боксу поєдинки триватимуть 3 раунди по 2 хвилини із відпочинком в 1 хвилину між раундами.

Відповідно до плану заходів Європейської боксерської конфедерації (EUBC), змагання триватимуть до 24 травня.

Програма змагань:

– 17-20 травня: 14:00 год. – попередні поєдинки, 18:00 год.– попередні поєдинки;

– 21 травня – день відпочинку, екскурсійна програма для учасників;

– 22 травня, п’ятниця, 15:00 год.– півфінали, 19:00 год.– півфінали;

– 23 травня, субота, 15:00 год. – фінали.

Вхід для глядачів на змагання вільний!

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*