У Львові українські та міжнародні експерти обговорюють впровадження стандартів НАТО в Україні

У середу, 23 вересня, у Львівському національному університеті ім. Івана Франка розпочалася Міжнародна науково-практична конференція щодо імплементації стандартів НАТО в Україні.

Під час вступного слова, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний наголосив, що знаково є те, що цього тижня Президент Петро Порошенко та Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг у Львівській області урочисто відкрили навчання Україна-НАТО. 

“Для нас це важливий геополітичний сигнал, бо ми відчуваємо підтримку країн НАТО”,– сказав Юрій Підлісний.– Сьогодні Україна не просто бореться за територіальну цілісність, ми перебуваємо на передовій війни двох цивілізацій”.

Він також висловив сподівання, що Україна та держави-члени НАТО стануть колегами у спільній безпековій системі.

Генеральний консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд зазначив, що НАТО – це не лише значний військовий потенціал, а також високі стандарти демократії.

Підполковник, радник з питань автоматизованих систем управління військами та озброєнням офісу зв’язку НАТО в Україні Бела Тецелі розповів, що у 1999 році у Києві розпочав роботу Офіс зв’язку НАТО. Окрім цього, з 2014 року було започатковано п’ять нових трастових фондів НАТО на підтримку України.

На його переконання, Україні потрібно удосконалити законодавство з питань безпеки, а також посилити захист в інформаційній сфері.

“Я займаюся забезпеченням роботи інформаційних систем, і ми хочемо допомогти Україні розвиватися саме у цьому напрямку. Також я є військовим, тому, сподіваюся, що можу внести власну лепту та допомогти Україні”.

На запитання, чи за останній час ефективність імплементації стандартів НАТО в Україні змінилася, Бела Тецелі зазначив: “Ці процеси пришвидшуються. Співпраця існувала і раніше, проте зараз ми маємо більше можливостей спілкуватися безпосередньо з фахівцями на рівні міністерств”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*