У Львові триває унікальна спеціалізована виставка “АгроТехніка-2017”

У середу, 1 березня, на “Арені Львів” стартувала ювілейна X спеціалізована виставка “АгроТехніка-2017”, в якій взяли участь начальник відділу агропромислового розвитку Турківської райдержадміністрації Іван Струць та головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку Ірина Дзондза. На виставці зразки сільськогосподарської техніки презентують представники близько 100 підприємств з 20 областей України. 

До уваги відвідувачів пропонується сільськогосподарська техніка, обладнання, комплектуючі, добрива, засоби захисту рослин, насіння польових та овочевих культур, сучасні технології і проекти у сільському господарстві.

Окрім того, в межах роботи заходу відбулася конференція “Агропромисловий комплекс Львівщини. Результати та нові умови ведення бізнесу”, учасники якої ознайомились з фінансовою підтримкою аграрного сектору економіки у 2017 році, новаціями податкового та земельного законодавства, вимогами щодо безпечності сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки.

Виставка триватиме до 3 березня.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*