У Львові триває Форум «Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд»

Сьогодні, 6 вересня, у Львові розпочав роботу Форум «Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд» – план дій на 2018-2020 рр.» Це багатостороння міжнародна ініціатива, покликана об’єднати зусилля урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян.

У Форумі взяли участь представники Уряду, Програми ПРООН, а також представники державних структур та ЗМІ, громадські активісти, профільні експерти Львівської, Волинської, Закарпатської, Хмельницької, Тернопільської та Івано-Франківської областей.

«Публічна політика – це необхідність роботи органів державної влади. Ви висловлюєте ті пріоритети, на які ми маємо правильно реагувати як влада. Місток довіри – це відкритість та прозорість роботи влади. Бажаю корисної, плідної співпраці, натхнення до розробки нових планів та дій, які  ми спільно зможемо реалізувати», – звернулась до учасників директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Під час роботи Форуму учасники дізнавалися про пріоритетні напрямки реалізації ініціативи «Партнерства «Відкритий Уряд» (ПВУ), що вже впроваджені в Україні, ознайомились із заходами, що планують реалізовувати у 2018 -2020 рр. та напрацювали рекомендації щодо поліпшення користування інструментами Відкритого Уряду на місцях.

Організатори Форуму – громадська організація «Центр «Жіночі перспективи» у партнерстві з департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА та за фінансової підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в рамках проекту «Партнерство «Відкритий Уряд» – кроки назустріч співпраці», який реалізується у партнерстві з іншими організаціями громадянського суспільства України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*