У Львові стартував українсько-китайський семінар «Ведення бізнесу в Україні: правові та податкові аспекти»

У понеділок, 9 вересня, у рамках проведення Дня Китаю у Львові, стартував українсько-китайський семінар «Ведення бізнесу в Україні: правові та податкові аспекти». На захід до Львова завітали десятки представників китайського бізнесу.

Привітав гостей та учасників голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський.

«Український бізнес, українські партнери є надійними контрагентами, з якими можна мати тривалі стабільні відносини, що однозначно вестимуть до фінансового успіху. З боку влади ми готові усіляко сприяти, щоб такі українсько-китайські партнерства розвивались якнайкраще. Львів та Львівщина є цікавою не лише для ведення бізнесу, наш регіон є цікавим своїми туристичними локаціями, ми завжди раді вітати китайських туристів», – зазначив Маркіян Мальський.

Своєю чергою, Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Ду Вей також відзначив туристичний потенціал області й наголосив на важливості  відкриття прямого рейсу між Львовом та Китаєм. Він зосередив увагу представників бізнесу на співпраці в аграрному секторі, розвитку альтернативної енергетики, інфраструктури, культури, рекультивації твердих побутових відходів тощо.

Зазначимо, окрім іншого, у межах проведення Дня Китаю у Львові, презентували фотовиставку у Львівському палаці мистецтв, а також відбудеться гала-концерт в Оперному театрі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*