У Львові стартував міжнародний “Фестиваль партнерства”

У п’ятницю, 2 вересня, у Львові стартував V українсько-польський “Фестиваль партнерства”. В урочистостях з нагоди відкриття взяв участь голова Львівської ОДА Олег Синютка, представники обласної та міської рад, а також офіційні делегації від польських воєводств та міст-побратимів Львова.

“Тішить, що сьогодні у Львові зібрались старі друзі із нелегкою, проте спільною історією. Пам’ятаємо, що 25 років тому саме Польща першою визнала Незалежність України, тому що усвідомлювала: не може бути вільної Польщі без незалежної України. Співпраця Львівщини із Республікою Польща є постійною та різносторонньою. Сподіваємося, що вона і надалі поглиблюватиметься, а такі заходи як “Фестиваль Партнерства” залучатимуть щоразу більше учасників”, – зазначив під час урочистого відкриття Фестивалю Олег Синютка.

Цього року участь у Фестивалі вперше візьме така велика кількість учасників з польського боку: представники семи воєводств, шести міст і шести вузів. Презентуватимуть свої послуги також два польських аеропорти.

У концертній програмі Фестивалю – виступи гуртів “Pablopavo i Ludziki”, “Dzyga Jazz Quintet”, “Hoszpital”, “ГИЧ Оркестра”, “Mohipisian”,  “J & B BAND”, “Zagan” і “SERENCZA”.

Організаторами Фестивалю є Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада та Львівська міська рада.

Захід триватиме упродовж 2-4 вересня. На всі акції Фестивалю вхід вільний.

Варто зазначити, що разом із львівськими колегами польські представники місцевої влади, політичні, громадські та культурні діячі ділитимуться досвідом на одній із найцікавіших частин фестивалю – “Форумі Партнерства”, що відбуватиметься у суботу, 3 вересня, у дворику Львівської облдержадміністрації. Виклади і дискусії стосуватимуться питань децентралізації, а також механізмів участі громади у житті міста, промоції регіонів, формування громадського простору та інших важливих питань.

Довідка:

“Фестиваль Партнерства” ініційовано Генеральним Консульством Республіки Польща у Львові у вересні 2012 року. Фестиваль створено задля розвитку українсько-польської культурної співпраці, презентації мистецького життя польських міст та воєводств, a також господарів – міста Львова та Львівської області.

Мета Фестивалю – звернути увагу українців та поляків на дуже великий доробок співпраці Львова та Львівщини з польськими партнерами, яка є прикладом європейського добросусідства.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*