У Львові стартували перегони раритетних авто

Сьогодні, 4 червня, у Львівському центральному парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького стартували перегони раритетних авто. Відбулись перегони на знаменитій трасі “Львівський трикутник”: вона пролягає у межах міста по вул. Вітовського, пл. І.Франка, вул. Стрийської, вул. Героїв Майдану. Акцент у перегонах – не на швидкість, а на дотримання правил.

“Побачити машини, які на декілька десятків років є старшими за тебе є, безперечно, великим задоволенням, – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка. – Переконаний, що багато львів’ян отримали від цього фестивалю позитивні емоції, адже тут представлені авто, які до цього часу можна було побачити лише у старих кінофільмах. Фестивалів такого високого рівня має бути якомога більше на Львівщині, адже вони є промоцією регіону”.

Зазначимо, цьогоріч у Міжнародному фестивалі автомобілів “Леополіс Гран Прі” змагаються близько 150 екіпажів з України, Польщі, Литви, Латвії, Італії, Угорщини. Україну представляють автолюбителі Запорізької, Харківської, Дніпропетровської, Одеської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської та Львівської областей.

У програмі фестивалю також виставка-презентація ретро-автомобілів під відкритим небом, змагання на дитячих автомобілях, покази спеціалізованих колекцій мод автомобільної тематики, концерт за участі відомих гуртів та командорська вечірка.

Нагадаємо, упродовж 3-5 червня Львів приймає Міжнародний фестиваль автомобілів “Леополіс Гран Прі”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*