У Львові стартувала Перша міжнародна конференція про сучасні плавальні басейни

Представники восьми європейських компаній, гості з Білорусії, Грузії  та фахівці з України прибули до Львова на Першу міжнародну конференцію “Сучасний плавальний басейн. Норми, стандарти, безпека. Інновації у створенні та експлуатації”, яка розпочалася у вівторок, 5 квітня.Учасників конференції привітав заступник голови Львівської ОДА Юрій Підлісний, відзначивши те, що приємно, що така конференція відбувається саме у Львові.  Він також зазначив, що наш регіон зацікавлений у відкритті нових сучасних басейнів.

У рамках конференції її учасники обговорюватимуть питання про українські норми проектування плавальних басейнів. Також відбудеться презентація інноваційних технологій створення та експлуатації плавальних басейнів.

Завтра учасники конференції, з-поміж інших питань, обговорять питання вимог щодо інфраструктури плавання для роботи з особливими дітьми та немовлятами, а також про доступність спортивних будівель і споруд для маломобільних груп населення.

Організаторами конференції виступили Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства УкраїниМіністерство молоді та спорту УкраїниФедерація плавання УкраїниУкраїнська фітнес асоціація.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*