У Львові співатимуть Канон

00631У м.Львові з 15 до 17 листопада 2013 року відбудеться Фестиваль хорового співу «Співаймо канон».

Вісімнадцять хорових молодіжних колективів з Львівської, Рівненської та Миколаївської областей виступатимуть з концертними програмами у приміщеннях Львівського палацу мистецтв і  Будинку органної та камерної музики. Також  керівники хорів матимуть можливість обмінюватись досвідом щодо різноманітних методик роботи з дітьми у формі проведення мистецьких майстер-класів.

“Цього року Фестиваль «Співаймо канон» присвячується творчості львівських композиторів. Основною метою Фестивалю є промоція дитячої хорової музики та заохочення до багатоголосого співу у формі канону”, – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Наталія Гамкало.

 

Довідка:

Канон – це музичний твір для декількох голосів. Мелодію виконує один голос, наступний починає цю ж мелодію до того, як перший закінчить. Опісля, таким же чином вступає наступний голос. Найчастіше канони бувають на 2 і 3 голоси, іноді можуть бути на 4 та 5 голосів.


 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*