У Львові розпочався Міжнародний науковий симпозіум, присвячений Андрею Шептицькому

У п’ятницю, 30 жовтня, у Львові розпочав роботу Міжнародний науковий симпозіум, присвячений 150-річчю від дня народження митрополита Андрея Шептицького, який триватиме до 1 листопада.

Під час урочистого відкриття симпозіуму, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка наголосив, що слід продовжувати і плекати цінну духовну спадщину митрополита Андрея Шептицького.

Очільник Львівської ОДА процитував також слова Президента Петра Порошенка, відзначивши при цьому, що якби не митрополит не відомо якою була би сьогодні Українська греко-католицька церква та Україна загалом.

В межах симпозіуму відбуватимуться наукові конференції, круглі столи та дискусії, де говоритимуть про богословсько-екуменічну та мистецько-культурну спадщину митрополита, суспільно-політичну та економічну діяльність Андрея Шептицького.

Окрім цього, будуть презентовані видання збірників документів та праць про митрополита. Також у рамках симпозіуму у Львівській обласній філармонії відбудеться концерт: “Музичний дар праведному Андрею”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*