У Львові розпочався IV Всеукраїнський педагогічний конгрес щодо реформування освітньої системи в Україні

602_gBXTNfQ_

15 жовтня у Львівському державному палаці естетичного виховання учнівської молоді розпочав роботу IV Всеукраїнський педагогічний конгрес на тему: «Реформування освітньої системи в Україні у контексті європейської інтеграції».

Від імені т.в.о. голови ЛОДА Юрія Турянського учасників привітала заступник голови оргкомітету, директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олександра Небожук.

У  вітальному слові  Олександра Небожук, зокрема,  зазначила: «Школа сьогодні має бути для нас основою, а освіта Львівщини, як і освіта України, повинна стали флагманом у реформуванні загалом країни, оскільки це – наше майбутнє, це шанс нашій країні стати успішною.”

В ході роботи педагогічного конгресу розглядатимуться питання про методологічні засади й основні принципи реформування освіти в Україні; якість загальної середньої освіти; проблеми реформування Професійно-технічної освіти; когнітивну взаємодію середньої, професійно-технічної і вищої школи; основні напрями вдосконалення національного виховання учнівської та студентської молоді; проблеми переходу на державно-громадську форму управління освітою в Україні.

Окрім цього, делегати конгресу  відвідають Львівську українську гуманітарну гімназію ім. О. Степанів із поглибленим вивченням українознавства та англійської мови і Львівське вище професійне художнє училище.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*