У Львові розкажуть, як навчати школярів керувати безпілотниками

Упродовж 4-5 жовтня у Львові відбудеться семінар-інтенсив «Джура 2.0», мета якого – модернізація національно-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), позашкільної та гурткової роботи, а також покращення національно-патріотичного виховання. У межах семінару відбудеться воркшоп «Як ввести в школу безпілотники» та хакатон з українських настільних патріотичних ігор.

Про це розповіли організатори сьогодні, 3 жовтня, під час брифінгу.

В заході візьмуть участь громадські активісти, вчителі, учасники та організатори гри “Сокіл” (“Джура”), експерти із робототехніки, безпілотних літальних апаратів, 3D-принтерів та настільних ігор з 14 областей України. Учасники зможуть політати на дронах, протестувати авіамоделі та дізнатись як можна бюджетно організувати гурток авіамоделювання на базі звичайної школи. Разом з експертами в області ігрофікації, буде розроблено прототип настільної гри для популяризації патріотичного виховання молоді.

«Основна мета цього семінару – зібрати усіх дотичних до втілення цього задуму, обговорити проблемні питання, напрацювати дорожні карти та методологію – тобто підійти системно», – розповів Андрій Мочурад – учасник АТО, ініціатор проєкту “Джура 2.0”.

«Національно-патріотичне виховання є одним із ключових в нашій країні, зважаючи на усі події що відбуваються навколо нас останні 5 років. І коли такий напрямок буде рухатись в ногу з часом, з новими технологіями, тоді ми зможемо набагато більше, як для себе, так і для держави», – наголосив Тарас Назарків, головний спеціаліст відділу молодіжної політики.

«Ми поєднаємо науки й у підсумку отримаємо освітній продукт, який буде цікавий дітям і корисний суспільству. Особливо країні, у якій триває війна. Діти відчуватимуть, що те, у що вони вкладають свої сили та енергію приносить користь нашим воїнам, або може це робити», – додав Олександр Козловський, директор школи східних мов та бойових мистецтв Будокан.

Проект організовує ЛММГО «Молодіжне Об’єднання «ГРАНІТ», за підтримки Львівської ІТ Школи та фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Контактна особа – Бакулін Олег, bacsbox@gmail.com

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*