У Львові провели Ярмарок кар’єри для майбутніх фахівців АПК

Нещодавно у Львівському національному університеті аграрної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького відбувся Ярмарок кар’єри майбутніх фахівців АПК-2017.

Серед учасників ярмарку  – представники Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради, а також відомі на теренах Західної України підприємства та організації.

Заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко зазначила –  необхідно збільшувати кількість кваліфікованих фахівців в агропромисловій сфері, враховуючи стрімкий розвиток агропромислового виробництва України не тільки на національному, а й на міжнародному рівні. А також в державі необхідно популяризувати агроосвіту та сферу агро-промисловго комплексу, оскільки зараз фахівців у цій галузі недостатньо.

Роботодавці, які були учасниками ярмарку, ознайомили студентів із роботою своїх підприємств, пропонували залишити резюме. Також роботодавці запрошували до стажування з можливістю майбутнього працевлаштування.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*