У Львові пройшла науково-практична конференція Української асоціації дерматовенерологів-косметологів

conference-dermatology-Lviv-2013_5449a_HBR

Понад 600 головних спеціалістів-дерматовенерологів обласних та міських Управлінь охорони здоров’я, завідувачів профільних кафедр медичних ВНЗ України, науковців та практичних дерматовенерологів і косметологів взяли участь у Львівській науково-практичній конференції  Української асоціації дерматовенерологів і косметологів «Мультидисциплінарний підхід до лікування хворих на шкірні захворювання та інфекції, що передаються статевим шляхом».

Організатори заходу:
–    Українська асоціація лікарів-дерматовенерологів і косметологів (УАЛДВК);
–    Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця;
–    Львівський національний медичний університет ім.Д.Галицького.

Конференція проходила під патронатом Міністерства освіти та науки, МОЗ України та Департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

З вітальним словом до учасників звернулись Президент УАЛДВК, професор В.Степаненко, професор з наукової роботи ЛНМУ ім.Д.Галицького О.Луцик, директор Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Р.Ступницький, голова Львівського осередку УАЛДВК О.Сизон.

Оскільки відкриття конференції співпало з «Національними днями псоріазу в Україні», після урочистого відкриття учасники конференції в онлайн-режимі переглянули трансляцію відеолекції, присвячену цьому питанню.

Робоча програма дводенної конференції була надзвичайно насиченою. Розглядались питання розробки клінічних настанов, медичних стандартів, уніфікованих клінічних протоколів медичної допомоги, новітні дані з деяких актуальних проблем дерматології. Відбулись робочі наради за участю головних лікарів, завідувачів профільних кафедр з питань організації навчального процесу за кредитно-модульною схемою.

Участь у прес-конференції брали представники Росії, Білорусії, Італії і Німеччини.

На завершення конференції конференції 7 учасників було нагороджено заохочувальною відзнакою УАЛДВК «Честь і пошана від Української дерматологічної школи», а п’ятеро львівських лікарів-дерматовенерологів отримали відзнаку на честь 115-річчя Львівської дерматовенерологічної школи.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*