У Львові пройде навчання кандидатів у прийомні батьки

28 – 29 березня, а також 4 – 5, 11 – 12 квітня 2013 року Львівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить навчання кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни/піклувальники, – повідомив директор Львівського  центру  Ярослав Бордіян.

Курс підготовки пройдуть 33 особи: 5 сімей та 1 особа – кандидати у прийомні батьки, 22 – кандидати в опікуни. На навчанні будуть жителі з міст Львова, Дрогобича, Червонограда, Стрия, а також з Бродівського, Буського, Городоцького, Жидачівського, Жовківського, Миколаївського, Пустомитівського, Радехівського, Стрийського, Яворівського районів.

Навчальний курс дозволяє виявити і зрозуміти основні проблеми, що виникають у житті дітей та батьків після створення прийомної сім’ї чи ДБСТ, обговорити та оцінити їх, краще усвідомити завдання, реалії та проблеми подальшої роботи. Курс складається з 6 тренінгових занять, які мають послідовний характер та зміст. Учасників, які пройдуть весь курс навчання і збережуть бажання взяти у свою сім’ю дітей із закладів державної опіки, можна вважати підготовленими для реалізації цієї роботи – створення прийомної, опікунської сім’ї чи ДБСТ.

Довідка: Станом на сьогодні у Львівській області створено 93 прийомних сімей, у яких виховується 142 дитини, та 23 ДБСТ, у яких виховується 152 дітей.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*