У Львові пройде Міжнародний семінар з питань імплементації Конвенції ЮНЕСКО про охорону та заохочення розмаїття форм культурного самовираження

15a6972a7526ecc72717e683990c69abМіністерство культури України спільно з Європейською Комісією за підтримки Львівської обласної державної адміністрації 24 жовтня 2013 року  у Палаці Потоцьких проведуть Міжнародний семінар з питань імплементації Конвенції ЮНЕСКО про охорону та заохочення розмаїття форм культурного самовираження.

За результатами переговорів з Європейською Комісією місцем проведення регіонального семінару було обрано саме м.Львів, центральна історична частина якого вже понад 15 років перебуває під охороною ЮНЕСКО.

Семінар покликаний створити дискусійну платформу, в межах якої провідні міжнародні експерти обговорюватимуть розвиток та взаємодію культур задля захисту і заохочення розмаїття форм культурного самовираження.

Даний захід сприятиме обміну досвідом та думками щодо розвитку культурного розмаїття, а також окреслить майбутні завдання, можливості та потенційні ініціативи у сфері культури.

Міністерство культури України представлятиме перший заступник Тимофій Кохан.

У семінарі візьмуть участь міжнародні експерти:

Мігель Магнєр, директор культури та медіа Генерального директорату з питань освіти та культури Європейської Комісії;
Матео Россаті, представник культурного відділу, Регіональне бюро з питань науки і культури в Європі (Італія)
Гелунас Арунас, Посол, Глава Постійного Представництва Республіки Литви при ЮНЕСКО
Анна Стейнкамп, Програмний спеціаліст відділу культури, світових пам’яток Комісії Німеччини у справах ЮНЕСКО
Івоньє Чімпель, координатор з Конвенції ЮНЕСКО про охорону та заохочення розмаїття форм культурного самовираження, австрійської комісії у справах ЮНЕСКО (Австрія).

Передбачається також участь представників міністерств культури Республіки Молдови, Вірменії, Азербайджанської Республіки, Грузії, Республіки Білорусь.

У рамках семінару працюватимуть 3 секції, а саме:
Сесія 1: Імплементація Конвенції ЮНЕСКО: переваги та недоліки.
Сесія 2: Імплементація Конвенції ЮНЕСКО в країнах учасницях СхП: крок вперед.
Сесія 3: Розвиток регіонального та міжнародного співробітництва у сфері заохочення культурного розмаїття та самовираження.

Початок семінару о 9 годині.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*