У Львові проходить регіональна конференція, присвячена 1025-літтю хрещення України-Русі

imagescalg9mst

Сьогодні, 19 червня, у Вищому професійному училищі ресторанного сервісу та туризму проходить регіональна конференція, присвячена 1025-літтю хрещення України-Русі, на тему: «Християнська етика у формуванні світогляду дітей та молоді України».

У конференції беруть участь депутати Львівської обласної ради, керівництво департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації, священнослужителі традиційних Церков України (УГКЦ, УПЦ, УПЦ КП, УАПЦ), провідні науковці, педагоги, громадські діячі та студенти вищих навчальних закладів м. Львова.

На конференції висвітлюватимуться питання про виконання соціальних ініціатив Президента України щодо налагодження державно-церковного партнерства у регіоні та відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі, ролі християнської етики у формуванні моральних цінностей підростаючого покоління, ролі Церкви, школи і сім’ї в утвердженні християнських цінностей та ін.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*