У Львові проходить інформаційний семінар з питань нових процедур реєстрації організацій громадянського суспільства

seminar_11 листопада у Львові за підтримки облдержадміністрації проходить інформаційний семінар з питань нових процедур реєстрації організацій громадянського суспільства, що проводиться для громадських організацій та співробітників Реєстраційних служб головних та районних управлінь юстиції.

Організаторами семінару виступають Координатор проектів ОБСЄ в Україні та Державна реєстраційна служба України, за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини і Міністерства юстиції України.

Семінар організовано з метою надання методичної допомоги громадським організаціям у виконанні Закону України «Про громадські об’єднання».

Від імені голови облдержадміністрації учасників семінару привітав директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Дмитро Посипанко.

“Виконання Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства, затвердженої Указом Президента України В. Януковича від  24 березня 2012 року без інститутів громадянського суспільства неможлива. Ми як орган виконавчої влади раді ділитися з громадськістю можливістю спільно реалізовувати державну та регіональну політику”, – зазначив Дмитро Посипанко.

“Вперше за усі роки незалежності України, наша держава має справжню та дієву Стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства, а це полегшує нам, представникам органів виконавчої влади, реалізувати завдання Президента України щодо залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики. Інститути громадянського суспільства повинні розуміти, що органи державної влади, в тому числі і облдержадміністрації, відкриті до співпраці, в відповідальність за розбудову нашої держави повинна бути спільна і консолідована”, – наголосив у вітальному слові до учасників семінару Дмитро Посипанко.

У роботі семінару беруть участь представники Державної реєстраційної служби України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Міністерства юстиції України, а також громадські активісти із Закарпатської, Тернопільської, Волинської, Львівської, Івано-Франківської областей.

Семінар триватиме увесь день, під час восьми сесій відбудуться дискусії на теми «Компетенція уповноважених органів щодо громадських об’єднань», «Вимоги прикінцевих та перехідних положень Закону», «Права та обов’язки громадських об’єднань», «Вимоги до найменування громадського об’єднання», «Питання всеукраїнського статусу», «Прийняття статутними органами громадських об’єднань змін у склад і керівних органів, статуту та/або місце знаходження», «Принципи прозорості, відкритості та публічності діяльності громадських об’єднань»  та «Презентація результатів роботи Проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Державної реєстраційної служби України «Подальше зміцнення потенціалу органів державної влади та організацій громадянського суспільства України в рамках реалізації Закону України «Про громадські об’єднання» (2013 рік).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*