У Львові проходять тренінги з питань виявлення та запобігання насильству

275З 11 до 15 листопада для фахівців із соціальної роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Львівської області проводяться тренінги на тему:  «Свобода від насильства: розширення прав та можливостей дівчат і жінок в складних життєвих обставинах» з питань виявлення, надання допомоги, перенаправлення жінок, які постраждали від насильства.

У циклі тренінгів беруть участь понад 70 фахівців із соціальної роботи, представники громадських організацій та благодійних фондів.

Зміст програми включає алгоритм роботи з дівчиною або жінкою, яка пережила насильство та з чоловіком, який вчиняє насильство, що передбачає: діагностику, проведення мотиваційного консультування, різні форми активного навчання.

Зазначимо, тренінги проходять в межах співпраці між міжнародним благодійними фондом «Українська фундація громадського здоров’я» (м. Київ) та Львівським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в рамках реалізації проекту «Свобода від насильства: розширення прав та можливостей дівчат і жінок в складних життєвих обставинах.»

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*