У Львові презентуватиме книгу вдова Джохара Дудаєва

15-16 вересня у Львові відбудеться презентація книги Алли Дудаєвої про першого президента Чечні “Мільйон перший. Джохар Дудаєв”.

Презентуватиме книгу дружина покійного Джохара Дудаєва – Алла Федорівна Дудаєва. Творча зустріч з авторкою, брифінг для преси та автограф-сесія відбудеться 15 вересня о 15:00-16:30 год в Актовій залі ЛНУ ім. І. Франка (вул. Університетська, 1). Вхід на презентацію вільний для усіх бажаючих. Захід відбуватиметься за підтримки Львівської обласної адміністрації та Форуму видавців.

У книзі розповідається про життєвий шлях першого президента, розкриваються особливості чеченського народу, його прагнення до незалежності. Вона дозволяє зрозуміти характер Джохара Дудаєва, його погляди на життя.

Назва книги – “Мільйон перший” – пов’язана з відомим висловом Джохара Дудаєва.  Якось у нього запитали: “А скільки у чеченців генералів?”, на що Джохар Дудаєв відповів: “Кожен чеченець – генерал, я ж тільки мільйон перший!”.

У виданні широко представлені документи останніх років життя, промови та інтерв’ю Джохара Дудаєва, його листування. Книга також містить вірші Алли Дудаєвої, які вона присвятила чеченському народу.

“Мені довелося написати книгу, щоб побороти безліч чуток, які почали посилено ширитися, – про те, що Джохар живий. Люди мали знати, як він загинув”, -каже авторка книги.

Придбати книгу “Мільйон перший. Джохар Дудаєв” можна на Форумі видавців та у центральних книгарнях міста.

Заходи за участі Алли Дудаєвої:

Четвер, 15 вересня, о 15:00 – 16:30 год – презентація книги “Мільйон перший. Джохар Дудаєв”

Актова зала ЛНУ ім. І. Франка (вул. Університетська, 1).

В програмі: творча зустріч з авторкою; брифінг для преси; автограф-сесія;

П’ятниця, 16 вересня, 13:00 -13:45 год – автограф-сесія Алли Дудаєвої

Палац мистецтв, хол 2 поверху (вул. Коперника, 17).

В програмі: зустріч з читачами; автограф-сесія;

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*