У Львові презентували виставковий проєкт «Від оптичної ілюзії — до цифрової реальності»

У вівторок, 18 серпня, на експозиційних терасах Львівського історичного музею відбулося відкриття виставки «ВІД ОПТИЧНОЇ ІЛЮЗІЇ — ДО ЦИФРОВОЇ РЕАЛЬНОСТІ», спільного проєкту Львівського історичного музею та Львівського фотомузею Романа Метельського.

Автори виставки прагнули показати непересічний доробок львівської фотографії якнайширше. На виставці представлені як фотороботи відомих і невідомих митців, так і різні матеріали для фотофіксації зображення. Всього для огляду представлено понад 250 фотографій та 7 фотоальбомів.

Відвідали відкриття фотовиставки й заступник голови ОДА Іван Собко та заступник директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Тетяна Плугатор.

«Дякую всім, хто долучився до створення експозиції та щиро вітаю всіх причетних з Днем фотографії. Бажаю приголомшливих ідей і вдалих кадрів, неймовірних історій і яскравих сюжетів, чудових результатів і широких просторів фантазії та задоволення від роботи» – привітав усіх причетних Іван Собко.

В межах проєкту у вестибюлі та на другому поверсі галереї Італійського подвір’я кам’яниці Корнякта були преставлені світлини покійного військового капелана, протоієрея Андрія Дуди, присвячені воїнам АТО.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*