У Львові презентували книгу “Війна не поставила нас на коліна”

У Львові відбулась презентація книги про АТО, яку написав волонтер і громадський діяч Юрій Скобало, “Війна не поставила нас на коліна”.

За словами автора,  ідея створити цю книгу у  нього виникла після того як він вперше потрапив до зони проведення антитерористичної операції.

“Загалом у книзі зібрано 67 оповідань про героїв нашої держави, що захищали Батьківщину під Зеленопіллям та Іловайськом, у Луганському аеропорту, під Донецьком, Маріуполем, Дебальцевим, Щастям, Кримським, Слов’янськом, Станицею Луганською, Мар’їнкою, Пісками, Авдіївкою та іншими населеними пунктами опаленими гібридною війною, – каже Юрій Скобало. – Книга побачила світ завдяки благодійному фонду “Народна підтримка воїнів АТО”.

Ця книга – початок тривалої розповіді про наших патріотів, які захищають Україну. Наступною буде книга – розповідь про оборону Луганського аеропорту.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*