У Львові презентували електронну систему екологічної інформації

У вівторок, 5 квітня, у Львівській торгово-промисловій палаті презентували новостворену інтегровану електронну систему екологічної інформації. Презентація відбулася у рамках конференції на тему “Екологи запроваджують електронну систему з охорони довкілля”, участь у якій взяли керівники українських та міжнародних екологічних відомств, підприємці та громадськість.

За словами директора департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслана Гречаника, система поєднує різнопланові факти про об’єкти впливу на довкілля і створює можливості аналізу екологічної інформації. Відтак представники громадськості зможуть отримати вільний доступ до інформації про стан довкілля та його забруднювачів.

“Запровадження цієї системи дозволить оптимізувати та підвищити ефективність державного правління у сфері охорони довкілля, – зазначив Руслан Гречаник. – Водночас система стане інструментом для усунення зловживань, корупційних схем та збереже довкілля. Також її впровадження  забезпечить відкритий доступ до екологічної інформації та наблизить Україну до Європейського співтовариства”.

Окрім того, під час конференції делегати підписали Додаток до Меморандуму щодо створення інтегрованої електронної системи управління охороною довкілля та раціонального використання природних ресурсів. До нього приєдналися департаменти екології та природних ресурсів Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської ОДА, Львівська торгово-промислова палата, ГО “е-Екологія”, Інститут транскордонного співробітництва та європейської інтеграції, ТОВ “АВЕ-Львів”.

Нагадаємо, що 30 березня 2016 року у Міністерстві екології та природних ресурсів України відбулося підписання Меморандуму про наміри щодо створення інтегрованої електронної системи управління охороною довкілля та раціонального використання природних ресурсів. Підписантами стали Міністерство екології та природних ресурсів України, департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації та Міжнародна благодійна організація “Екологія-Право-Людина”.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*