У Львові представили фотолітопис-трилогію “Майдан: Революція гідності”

У неділю, 13 вересня, у палаці Потоцьких в рамках Форуму видавців презентовано фотолітопис-трилогію “Майдан: Революція гідності”. До складу трилогії  увійшли книги: “Студентський майдан”, “Революція гідності” та “Небесна Сотня”. У книзі представлено правдиві світлини, які відображають реальні події Революції гідності.

“Ця трилогія відображає новітню історію України, адже на її сторінках зафіксовано боротьбу українського народу за Незалежність, – зазначив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський. – Багато людей зможе впізнати своїх рідних, близьких та знайомих на світлинах, які представлено у фотолітописі. І це надзвичайно важливо, що такі миті зафіксовано. Також важливо й те, що прийдешні покоління зможуть відстежити той нелегкий шлях, яким пройшли їхні батьки, родичі та загалом усі українці у боротьбі за Україну та її Незалежність. Це видання має бути у кожній бібліотеці та школі, щоб усі мали змогу його побачити”.

Над трилогією працювало понад 30 фотографів, 95% світлин – спонтанно зроблені фото учасників Майдану. Книгу видано тиражем у 1000 примірників, але вона не продається. Усі книги поширено у школах та бібліотеках. Також фотолітопис  отримали родичі Героїв Небесної Сотні. Зараз готується англомовна версія трилогії.  Книгу видано за кошти меценатів та спонсорів.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*