У Львові погасили маркований конверт на честь Євгена Коновальця

У вівторок, 14 червня, у Львові відбулося спеціальне погашення художнього маркованого конверта. Захід присвячено 125-й річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця. Урочисту церемонію провели у залі головного відділення “Укрпошти”.

“Такі поштові марки – унікальні візитні картки держави, що розповідають усьому світові про місце, звідки прибув конверт, їх історію і сучасність, – зазначила в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА Марія Вагіла. – Впевнена, що цей святковий конверт з відбитком пам’ятного штемпеля, ще довго нагадуватиме як сучасникам, так і майбутнім поколінням про героя України Євгена Коновальця, адже чималий тираж таких конвертів розійдеться не лише Україною, а й світом”.

Варто зазначити, що загальна кількість таких конвертів становить чотириста тисяч примірників.

Довідково:

Спецпогашення – це погашення спеціальним поштовим штемпелем поштових конвертів та марок, випущених з нагоди великих та пам’ятних подій.

Спеціальний поштовий штемпель виготовляється Українським державним підприємством поштового зв’язку “Укрпошта” і використовується лише один день. Відмінністю від поштових штемпелів стандартного зразка є зовнішнє оформлення. Дата, зазначена на поштовому штемпелі, відповідає дню ювілею. На ньому також зазначається назва події і зображується художній малюнок.

Спецпогашення має визначне історичне значення. Саме завдяки йому пам’ять про знаменну дату залишається в історії людства. Ювілейні конверти з відбитком святкового штемпеля займають почесні місця в колекціях філателістів усього світу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*