У Львові півтори сотні мобілізованих десантників вирушили додому

У середу, 9 вересня, 158 військовослужбовців 80 окремої десантно-штурмової бригади ВДВ ЗС України в урочистій обстановці були демобілізовані після року служби у найгарячіших точках АТО. На стройовому плацу бригади відбулась церемонія прощання із бойовим прапором військової частини.

“На нашому бойовому прапорі є відзнака – стрічка “За мужність та відвагу”, яку разом із новим бойовим прапором вручив у Києві Президент України. У тому, що наша військова частина відзначена цією високою нагородою є, беззаперечно, ваша заслуга. Ви із честю виконували бойові завдання на Сході України, власним потом і кров’ю, а дехто й своїм життям підтвердив високе звання українського воїна-десантника, – звернувся до демобілізованих тимчасово виконуючий обов’язки командира 80-ї бригади полковник Володимир Шворак. – Командування бригади щиро дякує вам за службу. Пишаюсь, що цей рік ми стояли в одній лаві із вами!”.

Після урочистого шикування, демобілізовані бійці сфотографувались біля розгорнутого бойового прапора бригади та пам’ятного знаку полеглим побратимам.

“Продовжуватимемо службу у військовому резерві. А як Батьківщина покличе, знову встанемо до військових лав, – сказав військовослужбовець 1 батальйону старший сержант Ігор Синяк.

За його словами, за той рік, що він провів у війську, відбулося багато змін.

“Якщо торік фактично уся логістика, обмундирування та харчування бійців відбувалися за рахунок волонтерської допомоги, то зараз більшість питань вирішується державною і Міноборони, – зазначив Ігор Синяк. – Іти на “дембель” не хочеться. Більшість бійців моєї хвилі мобілізації в нашій роті – добровольці. Ми мотивовані і упевнені в нашій перемозі. Трохи непокоїть те, що зараз до війська українці йдуть вже не так охоче, як це робили ми. Але, сподіваюсь, патріотичний дух і упевненість в наших співвітчизниках не згасне”.

Тимчасово виконуючий обов’язки заступника командира бригади по роботі із особовим складом майор Ігор Бороздюк повідомив, що усі демобілізовані виявили бажання проходити службу у військовому резерві.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*