У Львові обговорюватимуть модернізацію сільських бібліотек

У середу, 22 червня, у Львові відбудеться Міжрегіональна конференція “Сільські бібліотеки. Нові моделі обслуговування громади”. Про це повідомили в департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

У заході візьмуть участь понад 80 бібліотечних працівників зі Львівської, Вінницької, Луганської та Херсонської областей.

За словами організаторів, метою проведення конференції є пошук механізмів функціонування бібліотек в умовах об’єднаних громад, виявлення кращого досвіду сільських бібліотек-філій РЦБС області щодо впровадження інноваційних послуг для користувачів.

В ході конференції планують обговорити питання впливу процесу децентралізації на функціонування бібліотек, пошуку подолання кризових явищ, використання інноваційних форм роботи для обслуговування користувачів, проведуть скайп-зв’зок з іншими бібліотеками та презентують результати реалізованих проектів. Організатори також презентуватимуть інноваційний досвід роботи сільських бібліотек-філій Бродівського, Дрогобицького, Жидачівського, Жовківського, Сокальського, Стрийського, Яворівського районів.

Варто зазначити, що конференція відбувається за сприяння Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації, ГО “Європейський діалог”. Організатор заходу – Львівська обласна універсальна наукова бібліотека.

Міжрегіональна конференція проходитиме у приміщенні Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки: м. Львів, проспект Т. Шевченка, 13. Початок  о 10:00 год.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*