У Львові обговорили реформу судової системи України

У п’ятницю, 20 травня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему: “25 років господарським судам України: шлях європейської інтеграції”.

Із вітальним словом до учасників конференції звернувся голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

“Дуже знаково, що цю конференцію проводять саме на Львівщині, – наголосив Олег Синютка, – оскільки у нашому регіоні збереглася добра традиція правничої науки та напрацьовані вагомі юридичні розробки. Впевнений, що під час цієї наукової дискусії, особливо із залученням до неї іноземних колег, зародяться ті почини, які стануть основоположними для правничої науки та для подальшого реформування судової системи України”.

Участь у конференції взяли зокрема керівники Вищого господарського суду України, народні депутати України, судді господарських, адміністративних та загальних судів, науковці, адвокати, а також фахівці у галузі права з Республіки Польща.

Учасники обговорили такі питання як реформування судової системи України, розвиток господарського процесуального законодавства, місце господарського судочинства в умовах гармонізації законодавства України з правом Європейського Союзу. Подискутували і на тему: “Господарські суди в Україні: минуле і майбутнє очима адвоката” та поговорили про покращення ефективності виконання судових рішень у господарських правовідносинах та право на справедливий суд осіб з обмеженими можливостями.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*