У Львові обговорили питання протидії епідемії ВІЛ/СНІД у регіоні

19-20 березня відбулася регіональна зустріч з формування спільного бачення відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД.

До обговорення проблеми активно долучилися громадські та урядові організації, що працюють у сфері протидії ВІЛ-інфекції та догляду, лікування, підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД. Також на зустрічі були присутні працівники управління сім`ї та молоді департаменту з питань освіти, науки, сім`ї та молоді ЛОДА та Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї та молоді.

Організатори зустрічі та представники проекту «Покращення послуг у сфері ВІЛ/СНІД серед представників груп найвищого ризику в Україні» Дмитро Михайленко та Алла Бойко запропонували обговорити переваги співробітництва та об’єднання зусиль у відповідь на епідемію ВІЛ у Львівській області.

Метою зустрічі також стало надання допомоги у розробці регіональної програми з протидії ВІЛ-інфекції на 2014-2018 роки у Львівській області, яка перебуває на стадії розробки. За словами начальника управління сім`ї та молоді департаменту з питань освіти, науки, сім`ї та молоді ЛОДА Богдана Хруставчука, прийняття регіональної програми з протидії ВІЛ-інфекції стало би кроком до вирішення проблеми в регіоні.

Учасники зустрічі окреслили ряд основних проблем, які стають на заваді ефективній протидії ВІЛ/СНІД на Львівщині. Серед них: недосконала законодавча база, слабке охоплення віддалених регіонів області, низька якість консультування та інформування про проблему, дискримінація ВІЛ-інфікованих, погано налагоджена співпраця силових структур і соціальних працівників.

Організатор зустрічі, фахівець проекту Олена Дорошенко розповіла, що за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) буде розроблена карта Львівщини з відзначенням послуг у сфері протидії, запобігання та лікування ВІЛ/СНІДу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*