У Львові обговорили перспективи розвитку професійно-технічної освіти

У середу, 7 вересня, у Міжрегіональному вищому професійному училищі автомобільного транспорту та будівництва м. Львова відбулася нарада керівників професійно-технічних навчальних закладів області та голів профкомів. Зокрема учасники зустрічі обговорили стан професійно – технічної освіти Львівщини та подальшу перспективу її розвитку.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка закцентував на необхідності чіткої позиції щодо системи професійно-технічної освіти регіону. “Необхідно виробити спільну чітку позицію у сфері профтехосвіти та відстоювати її на урядовому рівні, – наголосив очільник Львівщини. – Також ми повинні самі регулювати регіональне замовлення, адаптовуючи його під потреби ринку праці. На сьогодні в області відчиняють двері нові підприємства, і чекають на випускників професійно-технічних училищ”.

Також під час наради її учасники напрацювали звернення з пропозиціями щодо збільшення фінансування професійно-технічної освіти, яке планують направити до Кабінету Міністрів України, і пропозиції до нового Закону “Про професійну освіту”. Більш детально це питання обговорюватимуть під час виїзного засідання Комітету ВРУ з питань науки і освіти, яке відбудеться у Львові у вересні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*