У Львові обговорять становище жінки на селі в сучасних умовах

ku1y5327_largeУ суботу, 30 листопада, об 11.00 год. у Львівському музеї історії релігії (пл.Музейна, 1, Домініканський собор) відбудеться засідання круглого столу на тему «Становище жінки на селі в сучасних умовах».

Як інформують у департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, круглий стіл проводиться з метою обговорення реального становища жінок на селі, а також пошуку шляхів для розширення прав і можливостей мешканок сільських територій.

Під час засідання буде розглянуто питання про порівняльний аналіз становища жінок на селі, доступність медицини для сільської жінки, переваги та небезпеки видобутку сланцевого газу на Львівщині, перспективи і можливості зайнятості сільської жінки, створення умов для правової просвіти для жіноцтва та запобігання насильству. Також на круглому столі відбудеться презентація книги Присяжного Михайла і Юлії Присяжної-Гапченко «Мілена Рудницька: сходження до неба».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*