У Львові обговорять стан сміттєзвалищ та поводження з відходами в Україні

Упродовж 14 – 15 липня в рамках Національного форуму “Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології” у Львові відбуватиметься конференція “Стан сміттєзвалищ і полігонів ТПВ в Україні: проблеми та шляхи їх розв’язання”. Про це повідомили в департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

За словами організаторів, метою конференції є визначення загроз для довкілля й здоров’я людини, пов’язаних з неправильним поводженням з побутовими відходами в Україні, розроблення рекомендацій для комплексного розв’язання проблеми накопичення побутових відходів на полігонах і сміттєзвалищах, сприяння співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки, бізнесу у напрямі ефективного використання побутових відходів як цінного енергетичного ресурсу, а також впровадження засад збалансованого розвитку в систему поводження з небезпечними й побутовими відходами.

До участі в конференції “Стан сміттєзвалищ і полігонів ТПВ в Україні: проблеми та шляхи їх розв’язання” запрошуються представники органів державної влади та місцевого самоврядування, провідні науковці та фахівці представники бізнес-структур, які працюють у сфері поводження з відходами, представники установ, які працюють у галузі екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища, представники природоохоронних громадських організацій.

Організаторами конференції є Всеукраїнська екологічна ліга, Екологічна рециклінгова асоціація України, Центр муніципальних технологій. Варто зазначити, що конференція проводиться за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи; Міністерства екології та природних ресурсів України та Львівської обласної державної адміністрації.

За детальною інформацією звертатися за тел: 099-0554739, 096-1744793, е-mail: vidhody.org@gmail.com, контактна особа – Олена Шемет.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*