У Львові обговорять проблеми розвитку об’єднаних територіальних громад

У понеділок, 1 серпня, відбудеться круглий стіл “План дій з подолання перешкод у розвитку об’єднаних територіальних громад Львівщини”. Про це повідомили у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Захід організовує громадська організація “Реформи разом” у партнерстві з Львівською обласною державною адміністрацією, Регіональним філіалом Національного інституту стратегічних досліджень у м.Львові та Регіональним відділенням Асоціації міст України у м.Львові.

Як зазначають організатори, круглий стіл має на меті виявити та ранжувати проблеми об’єднаних територіальних громад Львівщини та сформувати план дій із  подолання виявлених проблем.

Місце проведення: мала зала засідань (4 поверх, кім.412) Львівської обласної державної адміністрації  (адреса: м.Львів, вул.Винниченка, 18).

Початок – о 14:00 год. Початок реєстрації о 13:30 год. Тривалість заходу – 3 години.

З усіх організаційних питань звертатись за номером (068) 242 53 44 або на email: reformyrazom@gmail.com. Контактнаособа: Людмила Смолярова.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*