У Львові обговорять актуальні питання децентралізації влади та розвитку місцевого самоврядування в Україні

16 січня у готелі „Reikartz Дворжец Львів”відбудеться засідання за круглим столом на тему “Функціональна Децентралізація в Україні”.

Круглий стіл у Львові є шостим із серії регіональних круглих столів, в рамках якого організатори сподіваються обмінятись думками з аудиторією заявлених питань для кращого розуміння потреб регіону експертами та для обговорення найактуальніших питань, щодо майбутнього законодавчого регулювання адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування.

Під час панельної дискусії експертами коротко будуть презентовані основні засади майбутньої реформи децентралізації, принципи, що лягли в основу законопроектів щодо реформування місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою та децентралізації влади.

В другій частині заходу учасники, разом з експертами, спробують дійти до витоків нагальних проблем громад та згенерувати рішення, щодозволять країні стати на шлях реформування влади.

Під час заходу обмін думками, генерацію ідей та рішень очолять загальновідомі експерти та громадські діячі: Анатолій Ткачуки (Директор з науки Інституту громадянського суспільства), Юрій Ганущак (Директор інституту розвитку територій), Сергій Шаршов (Директор Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства).

Організатор заходу — Інститут громадянського суспільства за підтримки міжнародного фонду “Відродження” та під егідою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України

Початок о 10:00 годині

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*