У Львові лунатимуть електросирени оповіщення

Задля перевірки рівня готовності технічного стану територіальної системи централізованого оповіщення у середу, 21 жовтня, з 14:40 до 15:00 департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації проводитиме навчальне оповіщення населення м. Львова та області за сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

“Звучання електросирен означає сигнал цивільного захисту “Увага всім”, – повідомив в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Сергій Беляєв. – Почувши його негайно увімкніть гучномовці на першому каналі проводового радіомовлення, налаштуйте радіоприймачі в УКХ та ФМ діапазоні на частоту “Першого каналу Українського радіо”, “Львівського радіо” та “Українського радіо “Культура”, а телеприймачі на 12 канал Львівського телебачення та УТ-1 Національної телерадіокомпанії України і прослухайте подальше повідомлення департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА. Детальнішу іфнормацію про частоти на яких передаються повідомлення цивільного захисту та територію поширення сигналу на райони області можна знайти на Інтернет сайті облдержадміністрації в розділі”“Рекомендації для населення з цивільного захисту”.

Повідомлення цивільного захисту передаватимуть упродовж 5 хвилин після подачі звукового сигналу “Увага всім!”.  У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення закликають зберігати спокій.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*