У Львові готуються до міжнародного навчання ДСНС України та НАТО зі запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій UKRAINE-2015

У Львові відбулася перша зустріч у рамках проведення запланованої конференції UKRAINE-2015 щодо спільного міжнародного навчання Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Євроатлантичного координаційного центру з реагування на надзвичайні ситуації цивільного характеру. Конференція триватиме з 18 до 22 травня.

Участь у заході беруть рятувальники ДСНС України, представники країн-членів НАТО та партнерів, фахівці Міністерства охорони здоров’я, представники місцевих органів влади Львівської області.

Згідно з програмою конференції, учасники повинні обговорити основний сценарій, розклад навчань і часові показники, відпрацювати структуру управління навчанням та презентувати інструкції щодо проведення навчання UKRAINE-2015.

Спільні дії під час проведення міжнародних рятувальних операцій Конференція та самі міжнародні навчання проводяться в рамках виконання Річної національної програми співробітництва Україна – НАТО на 2015 рік, з метою подальшого поглиблення співробітництва між Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Північноатлантичним альянсом у сфері цивільного захисту населення, відпрацювання порядку взаємодії під час запобігання та реагування на надзвичайні ситуації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*