У Львові до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми проведуть акцію “Живи вільно”

У суботу, 30 липня, у Львові до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми відкриють фотовиставку. Організували мистецький захід у рамках акції “Живи вільно” Міністерство соціальної політики України спільно з громадською організацією А21. Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА.

Як інформують організатори, акція покликана сприяти  підвищенню обізнаності громадян щодо проблеми торгівлі людьми.

Зокрема у суботу, 30 липня, у м. Львові, на площі Ринок, відбудеться відкриття фотовиставки. Автор світлин фотовиставки, присвяченій темі протидії торгівлі людьми за участі відомих зірок та журналістів – відомий український фотограф, який мешкає в Лос-Анджелесі, Олег Богдан. Автор ідеї та продюсер зйомки – Наталія Шумахер.

Обличчями світлин стали відомі співаки та журналісти, зокрема Олена Шоптенко, Олександр Попов, Анатолій Анатоліч, Анна-Марія, Лавіка, Людмила Барбір, Марія Бурмака, Марія Собко, Олег Собчук, Сергій Гладир, Сніжана Єгорова, Тала Калатай, Тамерлан та Омаргалієва, Валентина Хомайко, Василь Бондарчук, Віталий Кириченко, Влад Олєйник, Яніна Соколова.

Координатори проекту: Саченко Юлія – email: julia.s@a21.org; тел: +38 063 932 2883 і Шумахер Наталія – e-mail: workwithlove1@gmail.com; тел: +38 067 551 79 46.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*