У Львові для військовослужбовців придбають 20 квартир

У четвер, 30 липня 2015 року департамент капітального будівництва Міністерства оборони України проведе конкурс на закупівлю 20 квартир для військовослужбовців Збройних Сил України на вторинному ринку (готове житло) у місті Львові.

Міністерську програму для військовослужбовців Збройних Сил України впроваджуватимуть відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складів, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 16 лютого 2011 року за №147 та за рахунок бюджетних коштів, що передбачені у Державному бюджеті на фінансування ЗСУ у 2015 році.

Конкурс відбуватиметься у місті Києві за адресою: пр. Повітрофлотський, 28а, каб.406. З умовами конкурси можна ознайомитися на сайті Міністерства оборони України.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*