У Львові для дітей-переселенців організували Різдвяний концерт

У четвер, 24 грудня, у приміщенні середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 55 м. Львова діткам-переселенцям зі Сходу та Криму організували цікаве свято у рамках проекту “Різдво для дітей із території АТО”.

“Діти-переселенці, які зараз проживають у Львові, повеселилися та презентували присутнім свої художні роботи, – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей і релігії Львівської ОДА Христина Береговська. – Також ми організували міні-концерт класичної музики для малечі. А як особливий музичний дарунок, своє мистецтво гри на скрипці та фортепіано школярам продемонстрували їхні колеги зі Львівської музичної школи-інтернат ім.С.Крушельницької”.

Також діток потішили і ведучі свята – цікавими забавами та костюмами відомих героїв мультфільмів. А найталановитіша малеча за чудові роботи отримала не лише подяку від присутніх, а й цікаві призи, зокрема солодощі та інтерактивну гру “Мандрівка Львовом”.

Нагадаємо, що захід підготували департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА та громадська організація “Шлях до об’єднання”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*