У Львові буде створено Кримський курортно-туристичний офіс

Рада міністрів Автономної Республіки Крим виступила із пропозицією створення Кримського курортно-туристичного офісу у м. Львові, який сприятиме подальшому розвитку відносин між регіонами України у сфері курортів і туризму, зростанню двостороннього потоку туристів, повідомили у  департаменті міжнародного співробітництва та туризму обласної державної адміністрації, – про це повідомила заступник директора департаменту міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації Оксана Погорілко.

«Відкриття такого офісу створить умови для більш широкого інформування мешканців Львівщини про унікальні лікувально-оздоровчі можливості курортів Криму, а також сприятиме тісному співробітництву суб’єктів туристичної діяльності двох регіонів в організації відпочинку та оздоровлення мешканців Львівщини в Криму», – зазначила О. Погорілко.

За її словами, Міністерство курортів і туризму Автономної Республіки Крим планує створити Кримський курортно-туристичний офіс у м. Львові на базі одного з місцевих туроператорів, турагентів, туристичних інформаційних центрів або профільних громадських організацій шляхом проведення конкурсу, за результатами якого з переможцем укладатиметься Меморандум про співробітництво.

У разі зацікавлення участі у конкурсі,  просимо звертатись у департамент міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації, контактна особа: Наталя Табака, тел.(032) 261-30-55.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*