У Львові бельгійські інвестори збудуть сучасний житловий комплекс

Flag_of_Belgium.svgУже найближчим часом мешканці нашого міста отримають можливість придбати сучасне європейське житло за доступними цінами. Це стало можливим завдяки інвестиційній співпраці між Україною та Королівством Бельгія, яка із року в рік активно розвивається. Про спільні інвестиційні проекти сьогодні голова Львівської ОДА Віктор Шемчук обговорив із Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Яною Зікмундовою.

«У нас є хороші взаємини із Бельгійським урядом, із року в рік до нас все частіше приїздять туристи із Королівства Бельгія. А невдовзі мешканці Львова матимуть змогу придбати сучасне європейське житло за доступними цінами. Так зване «бельгійське містечко» з усіма європейськими стандартами уже в наступному році буде збудоване у Львові. Залучення інвестицій у цей проект буде не менше 20-ти мільйонів євро», – зазначив В.Шемчук.

Своєю чергою, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Яна Зікмундова подякувала очільнику області за відкриту позицію щодо залучення іноземних інвесторів. «Сьогодні на Львівщині уже успішно реалізовуються ряд проектів, зокрема в сфері адміністрування бізнесу. І ми плануємо нашу співпрацю із вашим регіоном поглиблювати», – зазначила Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*