У Львівському військовому ліцеї імені Героїв Крут пролунав останній дзвоник

Сьогодні,  31 травня, відбулися урочистості з нагоди випуску ліцеїстів у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.

Цьогоріч цей навчальний заклад закінчило 134 юних військових.

Участь у заході взяв заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів.

“Сьогодні перед нами стоїть еліта та гордість української нації, нащадки козаків, січовиків, продовжувачі славних  представників української армії, добровольчих батальйонів, які боронили і боронять нашу землю від ворогів. Велика вдячність викладачам ліцею, що вкладали свої знання  та свою любов у ваше  виховання. Зі словами вдячності звертаюсь  і до батьків, пишайтеся своїми дітьми, а ви, ліцеїсти, назавжди закарбуйте у серці знамено вашого ліцею та української держави”,-  зазначив Роман Филипів.

Під час церемонії відбулася передача повноважень прапороносної групи, , вручення нагрудних знаків випускника, вручення привітань, грамот та посвідчень кандидатів у майстри спорту.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*