У Львівському цирку відбувся “Вечір подяк від дітей героїв”

Днями у Львівському державному цирку відбулася підсумкова акція “Вечір подяк від дітей героїв” від дитячого мегапроекту “Мій тато захищає Україну”. У рамках заходу дітлахи захисників вручили подяки та організували концертну програму для партнерів та благодійників проекту, які в різний спосіб підтримують дітей Героїв, забезпечуючи їхню участь у майстер-класах, екскурсіях, заходах відпочинку, а також підтримуючи благодійні акції.

Про це повідомили організатори проекту.

За словами організаторів, кожен із тих, хто прийшов на цю зустріч із дітьми, отримав не лише хороші емоції, але й заслужені слова вдячності від діточок, а також подяки від голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки – співорганізатора мегапроекту “Мій тато захищає Україну”.

Варто зазначити, що за 2016 рік проект доповнився багатьма новими партнерами, які впродовж реалізовували спільно із благодійним товариством “Мій тато захищає Україну” заходи для дітей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*