У Львівському районі утворили та сформували склад сільських і селищних ТВК

25 серпня Львівська районна територіальна виборча комісія на своєму засіданні постановою №1 утворила та сформувала склад сільських та селищних територіальних виборчих комісій у межах Львівського району Львівської області.

Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів.

За її словами, документом утворено та сформовано склад Великолюбінської, Куликівської, Новояворичівської, Щирецької селищних і Давидівської, Добросинсько-Магерівської, Жовтанецької, Зимноводівської, Мурованської, Оброшинської, Підберізцівської, Солонківської, Сокільницької сільських територіальних виборчих комісій. Кожна комісія складається із голови, заступника голови, секретаря та 15 членів комісії.

Найближчими днями ці комісії проведуть свої перші засідання.

Посадовиця додала, що зазначену постанову з відповідними додатками (для кожної територіальної виборчої комісії) надіслано відповідним райдержадміністраціям для оприлюднення на офіційних вебсайтах, а також буде оприлюднено на дошці оголошень Львівської районної територіальної виборчої комісії.

Більше новин з виборчої тематики на сторінці «Державний реєстр виборців. Львівщина»

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*